Rėmėjams


Mieli žiūrovai, cirko meno gerbėjai - Jus esate pagrindiniai mūsų rėmėjai.

Ateidami į pasirodymus, atvesdami savo vaikus, Jus ne tik dovanojate sau ir jiems šventę, bet ir remiate vienintelę Lietuvos profesionalią cirko organizaciją, kuri visada prisimena savo atsakomybę prieš žiūrovus ir ruošia bei teikia tik Jūsų dėmesio vertus pasirodymus; kuri rūpinasi profesionalaus cirko meno sklaida Lietuvoje, domisi cirko veteranų gerove, palaiko jaunuosius cirko talentus, bendradarbiauja su užsienio cirko organizacijom - visais būdais siekia išsaugoti tikrąsias, gerąsias cirko meno tradicijas Lietuvoje.

 

Taip pat esame atviri bet kokiems pasiūlymams dalyvauti labdaringoje veikloje.

Įmonės tuo pačiu gali paremti nuskriaustus vaikučius bei vienintelę profesionalią Lietuvos cirko organizaciją (pvz., užsakyti artistų pasirodymą, kuris vyktų cirko palapinėje ar salėje ir pakviesti į pasirodymą vargstančius vaikus ir jų šeimos narius).

Kiekvienais metais mūsų pasirodymus lanko didelis skaičius globos namų auklėtinių, neįgalių vaikų ir suaugusiųjų, atvyksta ir klausos, ir kitokią negalią turintys. Jie tarsi užkerėti stebi artistų pasirodymus.. Nuostabu yra džiaugtis turint galimybę padovanoti jiems dvi valandas stebuklo, kurį jie prisimena dar labai ilgai ir tie prisiminimai šildo jų širdelės.

 

 Jus galite prisidėti prie šio stebuklo kūrimo, pats Baltijos cirkas neišgali nemokamai įsileisti visų norinčių ir neturinčių galimybės apsilankyti mokamai. Maloniai kviečiame bendradarbiauti visus, kurie nori šiam pasauliui suteikti daugiau džiaugsmo spalvų :)

 

Galima paremti ir tiesiogiai, konkrečiai nurodant kam turėtų būti panaudotos skiriamos lėšos, pvz., cirko studijos reikmėms, pažintinės ekspozicijos kūrimui, cirko muziejaus reikmėms, cirko artistų kapinių (Kaunas, Eigulių kapinės) priežiūrai, cirko veteranų palaikymui, jauniems cirko talentams ir kt.

 

VšĮ "Baltijos cirkas" rekvizitai:

AS LT847044060005923055

AB SEB bankas

Banko kodas: 70440.

 

Dėkojame, kad esate neabejingi cirko menui!

KVIEČIAME registruotis
į Edukacines ekskursijas
!

Kameriniame cirke visada
staigmenos ir
įdomybės visai šeimai!

Skambinkite: 867016445

 

 


Apsilankymai
Šiandien: 137
Iš viso: 1716724